ZOLOTOY Garage - logo
ОЛГЯД ПЕРЕД ПОКУПКОЮ
Київ
Львів
ZOLOTOY Garage - logo
ОЛГЯД ПЕРЕД ПОКУПКОЮ
Київ
Львів
Автомобілі BMW в Україні користуються підвищеним попитом не тільки у досвідчених автомобільних ентузіастів і свідомих шанувальників марки, тому кількість аварійних машин найбільша в порівнянні з іншими брендами.
Для того, щоб убезпечити себе від різних непорозумінь і не пошкодувати потім про покупку, ми рекомендуємо дуже уважно поставитися до вибору автомобіля марки BMW і обов'язково перевірити його перед покупкою в кваліфікованому техцентрі.
Огляд перед покупкою
Сучасний ринок автомобілів з пробігом, на жаль, не найчесніше місце. Щодня в YouTube з'являються нові відеоролики про "обман перекупів", як "автосалон впарив битий мотлох" або "купив без перевірки - потрапив на мільйон".
Автомобіль, що сподобався, необхідно ретельно перевіряти. У техцентрі «ZOLOTOY Garage» ми перевіримо машину більш ніж за 120 пунктами, виявимо дефекти ЛКП та розповімо про стан кузова, проведемо комп'ютерну діагностику основних електронних блоків, виявимо несправності підвіски, двигуна та коробки передач та видамо вам докладний висновок. Фактично у вас буде аргументована підстава для можливого торгу та ухвалення рішення про покупку.
ДІАГНОСТИКА ПЕРЕД ПОКУПКОЮ БМВ
Автомобілі BMW завжди входили в зону ризику на вторинному ринку: занадто багато випадків з обманом покупців траплялося з машинами цього бренду. Саме тому підходити до вибору BMW на вторинному ринку слід максимально підготовленим.
2500 грн
Огляд перед покупкою

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин!