ZOLOTOY Garage - logo
КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА
Київ
Львів
ZOLOTOY Garage - logo
КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА
Київ
Львів
Щоб уникнути зайвих витрат і не потрапити на ремонт всього підряд, важливо звертатися до професіоналів, що спеціалізуються саме на автомобілях певної марки. Власникам автомобілів BMW пощастило – у них ми, автосервіс «ZOLOTOY Garage».
В автомобілі можуть виникати різні поломки, що потребують специфічної діагностики.

Розглянемо основні види діагностики автомобілів BMW:
КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА BMW
Ремонт будь-якої несправності в автомобілі завжди повинен починатися з діагностики, адже від її якості залежить підсумкова вартість ремонту.
Для виявлення течій чи механічних несправностей потрібен візуальний огляд агрегатів, зокрема на підйомнику. Іноді може знадобитися частковий демонтаж агрегатів та вузлів та творчий підхід механіків-діагностів. У будь-якому випадку, якість діагностики двигуна залежить від професіоналізму співробітників, та обладнання, що застосовується.
Пошук несправностей у двигуні може виконуватись за допомогою професійного діагностичного програмного забезпечення. Саме з пошуку помилок у блоках управління слід розпочинати будь-які роботи із сучасними двигунами BMW.
ДІАГНОСТИКА ДВИГУНА БМВ
Ходова частина сучасних автомобілів BMW дуже надійна і невибаглива, проте Українські дороги вносять свої корективи в термін служби її компонентів. Згодом підвіска може почати видавати сторонні стуки, у шарнірах з'являтися люфти, а поведінка машини на дорозі погіршуватиметься. Для виявлення несправностей ходової частини BMW ми запрошуємо на професійну діагностику до техцентру «ZOLOTOY Garage». Ми досконало знаємо всі типові «болячки» німецьких автомобілів і зможемо безпомилково визначити вузол в підвісці, що вийшов з ладу, а також замовити запасні частини і виконати ремонт.
ДІАГНОСТИКА ПІДВІСКИ БМВ
Ходова частина більшості автомобілів BMW не має явних слабких елементів і є надійною. Тим не менш, згодом елементи підвіски виходять з ладу, з'являються сторонні звуки, погіршується поведінка на дорозі, знижується загальний комфорт.
Читання системних повідомлень, виявлення симптомів, несправностей АКПП, пошук та усунення течій олії – ми знаємо про це абсолютно все. Професійне дилерське обладнання та досвідчені механіки до ваших послуг.
Автоматичні коробки передач - це досить складний вузол, який разом з тим дуже надійний і невибагливий в експлуатації. Однак згодом і в коробках передач трапляються збої, що потребують діагностики та своєчасного обслуговування.
Ми в автосервісі ZOLOTOY Garage знаємо все про несправності АКПП автомобілів BMW і маємо все необхідне для точної діагностики та ремонту вашого автомобіля.
ДІАГНОСТИКА АКПП БМВ
600 грн
Комплексна діагностика

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин!