ZOLOTOY Garage - logo
КОДУВАННЯ
ЗМІНА МОВИ
Київ
Львів
ЛЬВІВ
КИЇВ
За допомогою офіційної програми компанії BMW Group можна не тільки продіагностувати автомобіль, але й змінити стандартні параметри блоку керування. У цій статті ми розповімо, які опції Ви можете підключити на своєму автомобілі та для чого необхідно оновлювати його програмне забезпечення.
Не кожен власник BMW знає, що у його автомобілі є приховані функції, які легко піддаються активації. Як і в звичайному комп'ютері, BMW має свій власний софт, який також піддається програмуванню.
Вимкнення функції Start/Stop. У міських умовах ця функція починає втрачати свою актуальність. Машина глушиться на кожному світлофорі, а в глухій пробці зовсім кожні кілька метрів. Неприємно. Після кодування опція за замовчуванням буде у вимкненому стані і буде доступна лише за необхідності. Тепер Вам не доведеться щоразу натискати кнопку та відключати старт/стоп самостійно. Більше ніяких "Ну ось знову!".
РЕЖИМ СТАРТ СТОП
Скільки разів Вам доводилося тримати кнопку закриття вікна, коли ви виходили з машини? З метою безпеки при відкриванні дверей склопідйомники зупиняються. Це дуже незручно, підняти вікна з одного натискання вже не вдасться. Забудьте про це, виправте ситуацію за допомогою кодування у нашому автосервісі.
СКЛОПІДЙОМНИКИ
Автоматичне спрацьовування омивачів передніх фар автомобіля це ще одна з досадливих заводських функцій. У світлий час доби чистота оптики не така важлива, як хороший огляд через лобове скло. А рідина, що омиває, витрачається і може закінчитися в самий невідповідний момент. Тепер Ви самі вирішуватимете, коли запускатимете омивачі фар.
ОМИВАЧ ФАР
Завантажуйте будь-які відео на флеш-накопичувач і запускайте їх, просто під'єднавши компактний носій через USB роз'єм.
ВІДЕО З ФЛЕШКИ
Опція дозволяє підтримувати задану швидкість без утримування педалі газу. Активація круїз контролю можлива у випадку, якщо на кермі із заводу було встановлено кнопку обмеження швидкості LIM.
КРУЇЗ КОНТРОЛЬ
Тепер дзеркала будуть складатись автоматично при закритті автомобіля з ключа, і Вам не потрібно буде утримувати кнопку протягом кількох секунд.
СКЛАДАННЯ ДЗЕРКАЛ З КЛЮЧА BMW
Часто виникають ситуації, коли вже відійшов далеко від автомобіля та не можеш згадати, закрив ти його чи ні. Або коли доводиться смикати ручку дверей, щоб ще раз у цьому переконатися. Звуковий сигнал гудку добре запам'ятається і сповістить про те, що двері щільно зачинені.
ЗВУК ПРИ ВІДКРИТТІ / ЗАКРИТТІ ДВЕРЕЙ
Будь-які незручності, пов'язані з особливостями американського стандарту керування функціями автомобіля, залишились у минулому.
АДАПТАЦІЯ США СТАНДАРТУ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ
Замовте в автосервісі ZOLOTOY Garage адаптацію свого американця до європейського стандарту. І вільно користуйтеся всіма можливостями інформаційної, навігаційної та мультимедіа систем авто.
У процесі адаптації ми здійснимо повну русифікацію бортового комп'ютера, зміну кроку радіо та DVD регіону, переведення миль та фаренгейтів у кілометри та цельсії, налаштування світла, автоматичного складання дзеркал та відключення нагадування ключа запалювання.
СПОРТИВНІ ОПЦІЇ BMW
Всі люблять BMW за його жвавість та спортивність. З активацією режиму Sport plus педаль газу стає чутливішою, а рульове управління більш гострим. Функція лаунч-контролю дозволяє автомобілю стартувати з двох педалей, тобто швидко зриватися з місця. Тому, якщо Ви любитель заїздів зі світлофора та фанат вуличного стрітрейсингу, дані опції саме для Вас.
Спортивні прилади – ця функція виводить на монітор поточні показники потужності та моменту, прямо під час руху. Скільки кінських сил знаходяться під капотом саме в цей момент? На що здатний Ваш автомобіль? Цікаво? Тоді ця опція Вам точно сподобається.
РЕЖИМ SPORT+, LAUNCH CONTROL І СПОРТ-ПРИЛАДИ
КОДИРУВАННЯ ПРИЛАДНИХ ПАНЕЛЕЙ
Ця опція кодування доступна лише власникам G-серій. Вона дозволяє замінити штатні шкали режимів Comfort та Sport панеллю приладів із логотипами легендарної Alpina у фірмовому синьому кольорі. У режимі Comfort приладова панель максимально імітуватиме аналогову, класичну приладку Alpina. Режим Sport буде відрізнятися зеленими стрілками, що ширяють, і активним заповненням шкал зеленим кольором. У режимі Eco Pro панель залишиться без змін.
ПРИЛАДНА ПАНЕЛЬ У СТИЛІ ALPINA
ЦИФРОВИЙ СПІДОМЕТР
Це саме те, чого не вистачає власникам автомобілів BMW. Поточна швидкість виводиться на дисплей панелі приладів, дозволяючи одним поглядом побачити точну цифру. Більше жодних випадкових штрафів за перевищення.
Привітальна заставка. Виводить логотип M Performance на вітальний екран. Додає нотки драйву та гармонійно завершує спортивний образ автомобіля. Дрібниця але приємно.
АВТОМОБІЛЬНЕ СВІТЛО
Підсвічування ручок дверей при задньому ході. Фари та задні ліхтарі автомобіля не освітлюють дорогу збоку. Тут на допомогу приходить підсвічування дверних ручок, яке автоматично вмикатиметься під час руху заднім ходом. Це збереже пороги та диски під час паркування від бордюрів та інших дорожніх перешкод.
Повне напруження габаритних кілець. Ангельські очі завжди були візитною карткою автомобілів BMW. Зробіть їх ще яскравішими, щоб у інших водіїв більше ніколи не виникало питання, що ж за автомобіль їде назустріч чи позаду них.
Як Ви змогли помітити, кодування блоків керування автомобіля дозволяє вмить вирішити безліч проблем. Ваша BMW тепер радуватиме Вас ще більше! Це був далеко не весь перелік того, що можна зробити за допомогою програмування.
ціна договірна
Кодування
зміна мови

Бажаєте записатись на послугу?

Залишайте заявку і ми запишемо Вас

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ

Ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин!